Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
  • Facebook 312 000+
    Найбільша новинна спільнота Закарпаття
  • Telegram 15 900+
    Миттєво повідомляємо про найголовніше
  • Instagram 15 400+
    Тримаємо в курсі всіх подій
  • Відразу сповіщаємо важливі новини
  • Viber 13 800+
    Канал головних новин Закарпаття та України
  • YouTube 2000+
    Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!
  • Головна
  • Життя
  • У Мукачівській РДА обговорять питання запровадження механізмів, направлених проти торгівлі людьми

У Мукачівській РДА обговорять питання запровадження механізмів, направлених проти торгівлі людьми

У Мукачівській РДА обговорять питання запровадження механізмів, направлених проти торгівлі людьми
21 травня 2014 року об 11.00 в місті Мукачеві, по вул. Горького, 21, в приміщенні Мукачівська РДА, в малому залі засідань, відбудеться засідання «круглого» столу із впровадження Національного...

21 травня 2014 року об 11.00 в місті Мукачеві, по вул. Горького, 21, в приміщенні Мукачівська РДА, в малому залі засідань, відбудеться засідання «круглого» столу із впровадження Національного механізму взаємодії суб’єктів, які протидіють торгівлі людьми.

ВІДЕО ДНЯ

В Закарпатській області реалізується проект «Впровадження національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи з протидії торгівлі людьми у Закарпатській області» за підтримки Міжнародної організації з міграції. Проект здійснюється Закарпатською громадською жіночою організацією (ЗГЖО) «Веста» у партнерстві з Департаментом праці та соціального захисту населення Закарпатської області. Метою проекту є впровадження національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи з протидії торгівлі людьми у Закарпатській області. Проект підсилить спроможність державних установ, органів внутрішніх справ та неурядових організацій регіону у сфері виявлення, ідентифікації осіб, постраждалих від торгівлі людьми (ПТЛ), сприятиме їх якісній реабілітації, що створить умови для реалізації прав ПТЛ в Закарпатській області.

На засіданні «круглого» столу будуть присутні представники Мукачівської районної координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильства в сім’ї та протидії торгівлі людьми, представники ЗГЖО «Веста», Департаменту праці та соціального захисту населення Закарпатської ОДА, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми (відповідно до Порядку взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми), які обговорять питання діяльності мультидисциплінарних груп, їх повноваження, шляхи комунікації, а також конкретні випадки виявлення, надання статусу та реабілітації ПТЛ, надання рекомендацій та формування найкращих практик роботи.

Реклама

Проект із поліпшення координації між відповідними державними та неурядовими структурами на Закарпатті фінансується Європейським Союзом, співфінансується Королівством Данія та реалізується Міжнародною організацією з міграції (МОМ) і Закарпатською громадською жіночою організацією «Веста» у партнерстві з Департаментом соціального захисту населення Закарпатської області.

Довідково: Україна залишається країною постачання, транзиту та поступово стає країною призначення для торгівлі людьми. За оцінками Представництва МОМ в Україні, понад 120 тисяч українців постраждали від різних форм торгівлі людьми за кордоном з 1991 по 2012 рр.; не існує достовірних оцінок щодо того, скільки осіб постраждали від торгівлі людьми на території України, проте статистика МОМ свідчить про збільшення кількості подібних випадків.

Реклама

Закарпатська громадська жіноча організація (ЗГЖО) «Веста» створена у 2001 році. Головними статутними цілями організації є: надання допомоги та підтримки соціально неадаптованим групам населення; пропаганда здорового способу життя; впровадження нових методів та підходів профілактики негативних явищ у суспільстві, співпраця з державними, правоохоронними та громадськими організаціями у напрямку протидії торгівлі людьми.

Міжнародна Організація з міграції (МОМ) діє в Програмі протидії торгівлі людьми Україні з 1998 року. Головними цілями діяльності МОМ в Україні є:

Діяльність в сфері захисту і реінтеграції потерпілих від торгівлі людьми, підвищенні ефективності протидії злочинам, пов’язаним з торгівлею людьми.

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно