Життя   • 23 серпня 2015 року, 11:051032

В Ужгороді урочисто відзначили День Державного Прапора України

В Ужгороді урочисто відзначили День Державного Прапора України

З самого ранку головна площа Закарпаття - Народна урочисто забарвилася квітами.

Керівники області, міста, керівники правоохоронних органів, Служби безпеки та представники громадськості взяли участь в урочистій церемонії підняття Державного Прапора України.

На урочисто прибраній площі, напроти флагштока вишикувалась почесна варта військового гарнізону. Поруч - духовий оркестр.

У Державного прапора України - керівник краю Геннадій Москаль та міської керівник Ужгорода Віктор Погорєлов.

Геннадій Москаль гордо підняв український прапор і поклавши руку на серце проголосив хвилину мовчання за загиблими воїнами.

Почесне право нести Державний Прапор України, за звичаєм, надали почесним військовослужбовцям - під мелодію Державного гімну України прапор піднято.

Потім під мелодію української народної пісні у виконанні духового оркестру відбулася церемонія покладання квітів до підніжжя пам’ятника Великому Кобзареві Т. Г. Шевченка, який довгий час задумливо стоїть біля Закарпатської ОДА.

Кошики з квітами до монумента поклали керівники краю, генконсули і представники дипломатичних установ Угорщини та Словаччини в Ужгороді, керівники правоохоронних та контролюючих органів, учасники АТО, куратори громадських об’єднань і політичних партій, а також звичайні закарпатці.

Після підняття прапора на 11:30 планується також урочиста хода з розгортанням 100-метрового прапора України до Пагорба Слави, де відбудуться меморіальні заходи, присвячені загиблим героям АТО.

Нагадаємо, що учора святкові заходи з нагоди Дня Прапора відбулись у Мукачеві.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів