В річку Уж виллялось дизпаливо, забруднено близько 300 метрів квадратних водойми

Життя  18 вересня 2015 року, 09:00 2383

Вчора, 17 вересня, о 17:30 до ОКЦ УДСНС України у Закарпатській області надійшло повідомлення про те, що внаслідок несанкціонованої врізки в трубу продуктопроводу ДП «Прикарпатзахідтранс» ЛВДС «Дубриничі» в русло річки Уж в районі с. Ворочево, Перечинського району  виявлено потрапляння нафтопродукту (попередньо дизпаливо).

За попередньою інформацією  орієнтовна площа забруднення на поверхні водного дзеркала річки Уж близько 300 м.кв., – повідомляє У ДСНС України у Закарпатській області.

Аварійною бригадою ЛВДС “Дубриничі” ДП “Прикарпатзахідтранс” виконуються заходи з:

- герметизації труби, влаштування котловану для відкачки накопичених нафтопродуктів;

- встановлення гідрозатворів на місцевому потічку (ліва притока річки Уж в районі с. Ворочево, Перечинського району);

- роботи по очищенню території від залишків нафтопродукту.

Відстань від прокладання продуктопроводу до русла річки Уж становить 1,5 км.

Попереджено Ужгородське міське управління водного господарства (МУВГ) про можливість забруднення поверхневого джерела водопостачання м. Ужгорода (дериваційний канал).

З метою захисту водозабору міста Ужгород від потрапляння нафтопропродуктів  поблизу с. Кам’яниця Ужгородського району аварійною бригадою ЛВДС «Дубриничі»  спільно з Ужгородським МУВГ встановлені бонові загорожі. Відстань від місця забруднення до дериваційного каналу близько 6,5 км.

Спеціалістами гідрохімлабораторії БУВР Тиса (водгосп), представниками ужгородського МУВГ  та державної екологічної інспекції у Закарпатській області відібрані проби води та проводиться постійний моніторинг ситуації щодо забруднення річки Уж.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0