На Закарпатті прокуратура поновила права майже 300 дітей

Життя  28 січня 2016 року, 16:22 437 ФОТО

Під керівництвом прокурора області Володимира Янка відбулася оперативна нарада щодо підсумків роботи відомства за 2015 рік. 

У нараді взяли участь заступники прокурора області, керівники місцевих прокуратур, керівники структурних підрозділів апарату прокуратури області, начальники відділів місцевих прокуратур та прокурори місцевих прокуратур, – повідомляє прес-служба прокуратури Закарпатської області.

Відкриваючи захід, Володимир Михайлович зазначив, що зусилля органів прокуратури спрямовувались на забезпечення законності та правопорядку на території області, ефективну реалізацію визначених законодавством функцій, і, як наслідок, досягнуто позитивні тенденції та напрацювання.

Так, рівень злочинності на Закарпатті залишається одним з найнижчих у державі.

Органами прокуратури області пред’явлено позовів на загальну суму 318 млн грн, у тому числі, предметом спору яких є майно та земельні ділянки площею понад 510 га, загальною вартістю 289 млн. грн. Судами задоволено 459, пред’явлених прокурорами позовів на суму майже 55 млн. грн.

Загальна площа повернутих земель та незаконне надання яких попереджено склала понад 702 га. Поновлено права майже 300 дітей. У провадженні слідчих підрозділів перебувало 122 кримінальних провадження з ознаками корупції. До кримінальної відповідальності за вчинення корупційних правопорушень притягнуто близько 100 осіб.

На нараді також розглянуто проблемні питання в роботі органів прокуратури. Зокрема, увагу на недоліках у своїх звітах зосереджували заступники прокурора області. З цього приводу було заслухано пояснення окремих прокурорів. 

Підводячи підсумки наради, Володимир Михайлович підкреслив, що слід активізувати досудове розслідування кримінальних проваджень для прийняття процесуальних рішень, посилення потребує також діяльність правоохоронців щодо протидії корупції та організованій злочинності, виявлення фактів зловживань у бюджетній і земельній сферах, а також серед посадовців.

За підсумками наради розроблено ряд заходів для усунення наявних недоліків та визначено головні пріоритети у діяльності органів прокуратури.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0