У мережі з’явилась фотографія протесту проти нововведень щодо "пересічок" на КПП "Солотвино"

Життя  9 березня 2016 року, 19:50 734

Наразі пункт пропуску «Солотвино-Сігету Мармацієй» залишається заблокованим водіями авто з іноземною реєстрацією. Транспорт не впускають і не випускають ні з української, ні з румунської сторони. Попри це, ситуація на місці події залишається спокійною. Тут присутні представники правоохоронних органів, однак ніяких непередбачуваних ситуацій поки що не виникало.

Таким чином протестувальники намагаються підтримати та захистити себе і своїх знайомих, які постраждали від нововведень на митниці, розповів один з організаторів та учасників акції Михайло.

– З незрозумілих причин на кордоні почали відмовляти водіям у прийнятті довідок з СТО, які є підставою для відстрочки технічного перетину кордону. Таким чином митники штучно створюють проблему на кордоні, змушують нас робити "просрочки", а потім платити штрафи. Тому ми готові стояти стільки, скільки буде потрібно щоб нас почули. Чекаємо позитивного рішення влади, офіційної відповіді з Києва. Хай транзит збільшують, хай навіть роблять його платним. Ми готові платити державі, але не хабарі і не захмарні суми, – наголосив учасник акції.

Як уже повідомлялось, подібні акції проходять сьогодні також в Ужгороді та Великому Березному. Вимоги в усіх одинакові: відновлення дії довідок з СТО про стан автомобіля, як підтвердження відтермінування 5-денного терміну перетину кордону для автомобілів з іноземною реєстрацією, а також збільшенняо терміну перебування транспортних засобів з іноземною реєстрацією, які ввозять на територію не громадяни Євросоюзу.

Джерело: Тячів Ньюз
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0