Богдан Андріїв зустрівся з експертом зі Швейцарії Ральфом Блікле

Життя  30 березня 2016 року, 15:16 600 ФОТО

Протягом двох тижнів за сприяння Посольства Швейцарії в Ужгороді працюватиме експерт із міста Берн цієї європейської країни з питань доступності інфраструктури для людей із обмеженими фізичними можливостями Ральф Блікле. Він та представники регіонального центру соціально-трудової реабілітації та професійної орієнтації "Вибір" зустрілися з міським головою Ужгорода Богданом Андріївим.

Керівник "Вибору" Василина Марко порушила питання ремонту приміщення для Центру у бізнес-інкубаторі. Богдан Андріїв зазначив, що його незабаром завершать, – зазначає Ужгородська міська рада.

Йшлося також про пандуси, які є в місті, далеко не всі вони, навіть той, що у міській раді, зроблені з урахуванням технічних вимог і незручні для візочників.

Міський голова наголосив: всі будівлі, які споруджують чи ремонтують, будуть робити з виконанням вимог доступності для інвалідів, всі дороги і тротуари ремонтуватимуть в Ужгороді із облаштуванням зручних з’їздів. Зокрема, і в міській раді під час реконструкції належно облаштують пандуси та інші зручності для людей із обмеженими можливостями. Наразі міський голова попросив надати список будівель, де не все зроблено з дотриманням вимог, які стосуються пересування інвалідів.

Також Богдан Андріїв запропонував Василині Марко та її колегам долучитися до складання, спільно з міською радою, програми сприяння таким ужгородцям.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0