Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
 • Facebook 308 000+
  Найбільша новинна спільнота Закарпаття
 • Telegram 11 900+
  Миттєво повідомляємо про найголовніше
 • Instagram 16 000+
  Тримаємо в курсі всіх подій
 • Відразу сповіщаємо важливі новини
 • Viber 15 100+
  Канал головних новин Закарпаття та України
 • YouTube 1800+
  Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!
 • Головна
 • Життя
 • У Мукачівському районному центрі зайнятості переконані, що роботу знайде той, хто її активно шукає

У Мукачівському районному центрі зайнятості переконані, що роботу знайде той, хто її активно шукає

У Мукачівському районному центрі зайнятості переконані, що роботу знайде той, хто її активно шукає
Одним із основних завдань, що стоять перед службою зайнятості є сприяння у працевлаштуванні тих, хто втратив роботу. Дуже важливо підтримати безробітну людину, допомогти їй не втратити віру у власні...

Одним із основних завдань, що стоять перед службою зайнятості є сприяння у працевлаштуванні тих, хто втратив роботу. Дуже важливо підтримати безробітну людину, допомогти їй не втратити віру у власні сили і зуміти налаштувати її на позитив, активізувати усі приховані резерви в намаганні знайти роботу.

ВІДЕО ДНЯ

Не секрет, що на сучасному ринку праці успіху досягають більш активні, оптимістично налаштовані, практичні, комунікабельні спеціалісти. Тому вирішальною задачею спеціалістів профорієнтаційного напрямку, є формування у клієнта активної життєвої позиції, готовності стати суб’єктом рішення своїх проблем шляхом навчання прийомам пошуку підходящої роботи в найкоротші терміни. Для здійснення цієї мети, у Мукачівському районному центрі зайнятості вже не перший рік організовуються цикли семінарів з техніки самостійного пошуку роботи.

Навчання дорослих – складне завдання. Його ефективність залежить не тільки від раціонального змісту інформаційного матеріалу, методів навчання, що використовуються при проведенні семінарів, але також від готовності самих слухачів сприймати інформацію.

Реклама

Практичне виконання різних вправ та особиста участь в змодельованих ситуаціях (самостійна робота з джерелами вакансій, складання резюме та заповнення кадрових анкет, супроводжувального листа, розмова з роботодавцем по телефону, ділова гра «Співбесіда з роботодавцем» тощо) є необхідним і виправданим прийомом у навчанні дорослих. Безробітні опановують навички самопрезентації, подолання психологічного бар’єру, використовують найрізноманітніші методи переконання під час спілкування.

Успішне проходження співбесіди з роботодавцем – це справжнє мистецтво. Мистецтво спілкування та перевтілення, вміння відчувати міру в своїх словах і здатність контролювати свої несвідомі реакції. Щоб пройти співбесіду й отримати бажану посаду, треба вміти поставити себе на місце роботодавця, зрозуміти та відчути, які вимоги будуть ставитися до претендента. Вивчення цього мистецтва вимагає часу, але навчитися його можна.

Реклама

Активна участь у ігрових ситуаціях надає можливість для багатьох напрацювати свою особисту стратегію поведінки, чітко визначену соціальну позицію та впевненість у своїх силах, щодо вирішення питання працевлаштування.

На семінарах з техніки пошуку роботи безробітні громадяни діляться інформацією, як вони опрацьовували дану вакансію з різних джерел, де нотують її в «Путівнику пошуку роботи» - складовій органайзеру пошуку роботи.

Розміщені у Робочому зошиті «Техніка пошуку роботи» інформаційні блоки «Послуги державної служби зайнятості», «Оволодій ситуацією», «Використовуй власний досвід», «Удосконалюй методи пошуку роботи», «Знайди додаткові резерви», «Юридична допомога» спонукатимуть безробітних громадян до активного пошуку роботи, в якому користувач знаходить інформацію про: умови реєстрації в службі зайнятості, послуги, які можливо отримати на Інтернет-порталі державної служби зайнятості, форми профорієнтаційної роботи державної служби зайнятості, можливості профнавчання за направленням державної служби зайнятості, інформацію для осіб з особливими потребами та про можливості започаткування власного бізнесу за сприяння державної служби зайнятості.

Реклама

З метою допомоги безробітним в оволодінні ефективними прийомами пошуку роботи на семінарах приділяється увага формуванню них впевненості в собі, своїх силах, розвитку вмінь самостійного пошуку використовуючи новітні технології: мобільний сервіс та Інтернет.

Інформацію, яку отримують учасники на семінарах, стає для них своєрідною шпаргалкою успішної взаємодії з роботодавцем, найкращою презентацією своїх професійного досвіду та знань.

Спеціалісти Мукачівського районного центру зайнятості допомагають безробітним опановувати проблемні питання пошуку роботи, налаштувати їх на позитив – бо знаходить роботу той, хто її активно шукає.

Ольга Русин, головний спеціаліст відділу надання соціальних послуг Мукачівського районного центру зайнятості

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно