Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
  • Facebook 312 000+
    Найбільша новинна спільнота Закарпаття
  • Telegram 15 900+
    Миттєво повідомляємо про найголовніше
  • Instagram 15 400+
    Тримаємо в курсі всіх подій
  • Відразу сповіщаємо важливі новини
  • Viber 13 800+
    Канал головних новин Закарпаття та України
  • YouTube 2000+
    Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!
  • Головна
  • Життя
  • Рух "Чесно" пригадав Балозі відношення до "Геші" та назвав його єдиним "недоброчесним" кандидатом

Рух "Чесно" пригадав Балозі відношення до "Геші" та назвав його єдиним "недоброчесним" кандидатом

Рух "Чесно" пригадав Балозі відношення до "Геші" та назвав його єдиним "недоброчесним" кандидатом
Міністр МНС у відпустці, кандидат до парламенту від партії Єдиний Центр на 69-му виборчому окрузі Віктор Балога не відповідає 2 критеріям громадського Руху ЧЕСНО – політик може бути причетний до...

Міністр МНС у відпустці, кандидат до парламенту від партії Єдиний Центр на 69-му виборчому окрузі Віктор Балога не відповідає 2 критеріям громадського Руху ЧЕСНО – політик може бути причетний до порушень прав і свобод людини та до корупційних дій.

ВІДЕО ДНЯ

Як повідомляє ЧЕСНО, Віктор Балога у 2005 році, працюючи головою Закарпатської ОДА, подав у суд на три закарпатські видання, від двох із яких вимагав 100 тисяч гривень компенсації, від третього – 125 тисяч. Позов був поданий за те, що згадані газети опублікували інтерв’ю Сергія Ратушняка, у якому той різко висловлюється на адресу Балоги.

У 2009 році Балога Віктор Іванович, працюючи головою Секретаріату Президента, подав до суду на ужгородську газету «Трибуна» та журнал «Фокус» за те, що вони надрукували фрагмент інтерв’ю Юрія Луценка, у якому той розповів, що Віктора Балогу викликатимуть на допит слідчі МВС.

Реклама

Також, кажуть у ЧЕСНО з посиланням на відповідні джерела інформації, Балога Віктор починаючи з 90-х років минулого століття мав відношення до кримінального світу і мукачівського кримінального авторитета «Геші» (Ілля Токар). У 2009 році Балога викликався на допит до МВС як людина, яка може знати деталі убивства у 1998 році цього кримінального авторитета.

Щодо корупції, то тут у ЧЕСНО з’ясували, що у лютому 2005 року Балогу призначено головою Закарпатської ОДА. При цьому політик не склав депутатських повноважень і залишався діючим народним депутатом України до 8 вересня 2005 року і таким чином незаконно суміщав посади протягом 7 місяців.

Реклама

У 2008 році на Закарпатті розгорівся скандал, пов’язаний із спробою родини Балоги взяти у довгострокову оренду частину мукачівського замку «Паланок». Після розголосу родина відмовилася від оренди частини історичної споруди. У цьому ж 2008 році оприлюднена заява Громадського руху «Народна самооборона» про те, що голова Секретаріату Президента Віктор Балога незаконно і безкоштовно користується державною охороною.

У 2009 року митники затримали лайнер бізнес-класу, орендований головою Секретаріату Президента Балогою Віктором Івановичем, оскільки, як виявилося, він не мав здійснювати рейси над територією України. Також журналісти з’ясували, що оренда такого літака коштує близько $10 тис. за годину польоту. На той час Балога Віктор Іванович був державним службовцем і міг отримувати зарплату лише як керівник Секретаріату Президента України.

У 2011 році з’явилася інформація, що 70 мільйонів гривень на укріплення берегів закарпатських річок дісталися виключно підприємствам, наближених до Балоги Віктора. У цьому ж році оприлюднена інформація, що міністр сприяє кар’єрному росту начальнику Головного управління міністерства з надзвичайних ситуацій в Одеській області Володимиру Боделану, регулярно підвищуючи його у званні.

Реклама

Цього року кандидат, обіймаючи посаду Міністра з надзвичайних ситуацій, дарує футбольним командам форми, виділяє кошти на будівництво моста, що може розглядатись як непрямий підкуп виборців.

Решта кандидатів у народні депутати на 69 окрузі – В’ячеслав Шутко (Партія регіонів), Олександр Ланьо (УДАР), Олександр Переста («Батьківщина»), Віктор Шевченко (КПУ), Золтан Лендь’єл (самовисуванець) та Гейза Гулачі (Партія угорців України) не порушили жодного із 4 критеріїв громадського Руху ЧЕСНО.

Інф. Бюро «Аналітик-Контент»

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно