"Навіть не знаю як він зараз виглядає", – Олексій Петров про Віктора Балогу

Політика  8 вересня 2020 року, 13:51 Марія Ревера 4806

Олексій Петров став очільником Закарпаття майже 4,5 місяці тому. В інтерв’ю журналістам він розповів, чи вже налагодили зв’язки з місцевою політичною та бізнесовою елітою. Зокрема, журналісти питали про Віктора Балогу та Михайла Ланя. А також про Валерія Лунченка і Роберта Горвата.

"Не вважаю ні себе, ні представників виконавчої влади та депутатський корпус політичною елітою. Щодо зв’язків. У мене суто робочі стосунки, в першу чергу, з народними депутатами, до яких я звертаюся з метою підтримки проєктів у тій чи іншій галузі, або коли виникає потреба вирішити якусь проблему на столичному рівні. В першу чергу, співпрацюю з представниками президентської партії "Слуга народу".

Читайте також:  Весілля сина Балоги: відомо, які зірки шоу-бізнесу розважали гостей заходу

Що стосується зв’язків з місцевими політиками та бізнесменами – з Віктором Балогою не знайомий, не зустрічався. Навіть не знаю як він зараз виглядає, бо в Верховній Раді під час телетрансляції жодного разу не бачив. З паном Ланьо теж не знайомий. Наскільки мені відомо, він вже не є депутатом Верховної Ради, але робить серйозну ставку на майбутні місцеві вибори", – розповів очільник Закарпаття.

Джерело: Regionews
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 1
Ичі 08.09.2020, 14:13
Страшно виглядає старий Балога, бо забухав відколи внук родився