Вандали облили фарбою пам’ятник рому-господарнику у Мукачеві

Життя  16 червня 2016 року, 16:23 6022

Акт вандалізму був здійснений раніше, але про нього стало відомо тільки зараз. Обличчя та частина пам’ятника залиті білою фарбою. Варто відзначити, що за місяць після відкриття ром вже недораховувався частини мітли, ручку якої хтось відламав.

Нагадаємо, що пам’ятник відкрив у вересні минулого року тодішній депутат облради, а нині мер Мукачева – Андрій Балога. Поява скульптури була неоднозначно сприйнята громадськістю. Частина ромів різко обурилась порівнянню їх нацменшини до прибиральників.

Слід зазначити, що окрім пам’ятника площа перед ним також знаходиться у вельми занедбаному стані. Між бруківкою проріс бур’ян і, очевидно, що на даній території давно не прибирали.

Частина мукачівців на картину, яку можна спостерігати поблизу ромського табору, жартують, мовляв пам’ятник "рому-господарнику" в такому ж занедбаному стані як і все міське господарство за нового очільника міста. Містяни задаються питанням: "Як міський голова зробить порядок в місті, якщо він не здатен навести лад на території презентованого місту пам’ятника?"

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0