Понад 35 підприємств Закарпаття та Західного регіону презентували свої вакансії для бажаючих знайти роботу

Життя  7 жовтня 2016 року, 11:38 1898

 6 жовтня Закарпатський обласний центр зайнятості та Ужгородський міський центр зайнятості у рамках всеукраїнського проекту молодіжної організації «Молодіжний центр працевлаштування» за підтримки Міністерства молоді та спорту України проводив ДЕНЬ КАР’ЄРИ / PROFITDAY призначений для тих, хто шукає можливості працевлаштування чи бажає визначитись із майбутньою роботою, роботодавці мають нагоду знайти собі фахівців. У рамках дня кар’єри відбувся  ярмарок вакансій  та ярмарок професій.

Понад 35 підприємств Закарпаття та Західного регіону презентували свої компанії та вакансії, зокрема: ПАТ «Ужгородський Турбогаз»,  ТОВ «Гроклін-Карпати», Ужгородське УВП №2 УТОГ,  ТОВ «Завод Конвектор»,  Закарпатський обласний військовий комісаріат, ТОВ « Ядзаки Україна», ТОВ «Нестле Україна», «Нестле Бізнес Сервіс в Європі» м.Львів, ПРАТ «Ужгородська швейна фабрика», ТОВ « Джентерм Україна»,  ТОВ « Форшнер Україна», ТОВ « К’лен», Чопський прикордонний загін відділу прикордонної служби м.  Ужгорода, тощо.

Навчальні заклади  Закарпаття представили експозиції щодо  умов прийому та навчання, зокрема перспективних напрямків за якими вони готують фахівців на актуальні вакансії на ринку праці.

Сергій Олексіюк, директор Ужгородського міського центру зайнятості прокоментував: «Наш захід - для усіх, хто хоче знайти професію або розширити свій професійний кругозір. 35 роботодавців вже розташували свої пропозиції на другому поверсі Центру зайнятості, а на першому - усі навчальні заклади. Презентуємо учасникам нові технології, що дають можливість не витрачати зайвий час і оперативніше знаходити працівників та працедавців відповідно».

Для пошукувачів роботи фахівці презентували нові можливості центру зайнятості: створення відео-резюме, проведення он-лайн-співбесіди з роботодавцем, відео-вакансії та багато інших інноваційних підходів. Ігор Мельников, заступник директора Ужгородського міського центру зайнятості, розповів, що всі центри зайнятості створюють електронні кабінети. «В Ужгородському центрі зайнятості створюється електронний кабінет, яякий дозволить витрачати набагато менше часу на зустрічі між роботодавцем та пошукувачем роботи. Використовуємо скайп-зв’язок. Вже почали працювати у цьому напрямку з деякими підприємствами, - каже Ігор Мельников. - Людина, яка йде на співбесіду і сідає за комп’ютер, точно шукає роботу».

Тетяна Бутурлакіна, директор Центру кар’єри УжНУ зауважила: «Подібні заходи є надзвичайно важливими, незважаючи на те, що організаційно досить не просто проводити їх системно і часто. Однак потреба в них як і з боку роботодавців, так і з боку зацікавлених пошукачів, наших студентів, випускників і всіх, хто шукає роботу є надзвичайно високою. Подібні заходи дозволяють безпосередньо інформувати про стан локального ринку праці, конкретні запити і вимоги роботодавців, дозволяють швидко здобути практичні навики пошуку роботи, проходження інтерв’ю і самопрезентації для наших студентів, що є надзвичайно важливим «м’яким навиком». А крім того, така інновація, як відео-резюме, стає все більш затребуваною і доступною для громадян».

Начальник відділу організації профорієнтації та професійного навчання Закарпатського обласного центру зайнятості Лариса Маргитич додала: «Служба зайнятості сьогодні працює над інноваційними програмами, які полегшать роботодавцю і шукачу роботи спілкування, забезпечуючи онлайн-співбесіду за допомогою skype-зв’язку і застосування відео-резюме. Переглянувши його, роботодавець може визначитися з кандидатурою майбутнього працівника і запросити його безпосередньо на співбесіду». 

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0