Москаль попросив Насірова приїхати на Закарпаття і особисто зустрітись із "пересічниками"

Життя  8 листопада 2016 року, 10:39 703

Теперішній порядок використання громадянами України автомобілів з іноземною реєстрацією (коли автовласник змушений кожні 5 або 10 днів перетинати держкордон) не дає державі жодних грошових надходжень, а тільки створює проблеми на кордоні й посилює соціальну напругу. Спроби Геннадія Москаля вирішити цю болісну для Закарпаття та інших прикордонних регіонів проблему не дали результату – профільний комітет Верховної Ради України відмовився вносити в законодавство запропоновані головою ОДА та представниками «пересічників» зміни. Відтак Г.Москаль направив звернення голові Державної фіскальної служби України Р.Насірову з проханням взяти особисту участь у вирішенні питання «пересічки».

– Незважаючи на наші неодноразові звернення з проханням ініціювати відповідні зміни до Митного кодексу України, Державна фіскальна служба самоусунулася від вирішення цієї проблеми, – зазначає Г.Москаль. – Ми на своєму рівні всі можливості вичерпали, тому просимо пана Насірова здійснити робочу поїздку на Закарпаття, зустрітися з «пересічниками» й роз’яснити, як їм бути далі.

Паралельно Г.Москаль направив листа голові Національної поліції України Х.Деканоідзе з проханням вжити належних заходів реагування у зв’язку із анонсованою «пересічниками» акцією непокори й не допустити паралічу транспортних потоків через Державний кордон України.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Loading...
Коментарі - 0