В обласному кардіодиспансері в Ужгороді відкрили реанімаційне відділення європейського рівня

Життя  28 грудня 2016 року, 08:32 2355 ВІДЕО

Учора, 27 грудня, в обласному кардіодиспансері було відкрито реконструйоване кардіореанімаційне відділення на 10 ліжок.

Головний лікар ЗОККД Роман Соскида розповів, що під час ремонту відділення повністю демонтовані стіни, проведена нова вентиляція, встановлені перегородки для напівбоксів, замінені вікна, встановлено відеоспостереження, сигналізація, комунікації під моніторування. Також відремонтовано приміщення для середнього медперсоналу, туалетні кімнати для хворих. За словами керівника закладу, це сучасне реанімаційне відділення, яке відповідає всім європейським стандартам.  

«Кожному пацієнту – максимум уваги, постійний нагляд та контроль медперсоналу», – за такими принципами побудована щоденна роботу реанімації.  Завідувач кардіореанімаційного відділення ЗОККД Роман Мороз зазначає, що хоча реконструкція тривала 3,5 місяці, відділення не припиняло свою роботу та надавало допомогу хворим із складною серцево-судинною патологією, – повідомляє прес-центр ОЦЗ у Закарпатській області. 

«Загалом щороку близько 700 пацієнтів проходять тут лікування. Причому більшість з них (близько 500) – це пацієнти з інфарктом міокарду», – розповідає  лікар.

Реконструкцію, загальною вартість 650 тисяч гривень, здійснено за кошти обласного бюджету. А за кошти Світового Банку придбане медичне обладнання та інструментарій на суму понад 1 мільйон гривень для облаштування двох реанімаційних відділень:  в обласному кардіодиспансері та Хустській райлікарні.  

Як розповів заступник директора департаменту охорони здоров’я Закарпатської ОДА Іван Гуштан, окрім сучасних реанімаційних відділень ці заклади вже наступного року отримають дороговартісне обладнання для катетеризаційних лабораторій. Це дозволить швидко та ефектно надавати допомогу хворим з інфарктом міокарду та іншими гострими серцево-судинними патологіями.

Загалом, в рамках реалізації проекту Світового Банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей в Закарпатській області»  передбачено закупівля обладнання та устаткування для обласного кардіодиспансера та його сателітного відділення  у Хустській районній лікарні на суму 4,5 млн доларів.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0