Найбільше підприємців, які крадуть електроенергію, є в Ужгороді та Мукачеві

Життя  30 січня 2017 року, 12:12 647

ПАТ «Закарпаттяобленерго» інформує, що за період з 23 по 29 січня поточного року працівниками Товариства виявлено 83 факти крадіжок електричної енергії.

Зокрема, було складено 68 актів про порушення правил серед населення та 15 актів – в юридичному секторі (приватні підприємці, фізичні особи підприємці, підприємства, фірми тощо).

Найбільше фактів незаконного втручання в електромережі серед населення впродовж минулого тижня було виявлено у Виноградівському та Тячівському районах (по 19 та 13 порушень відповідно). При цьому найчастіше незаконно споживали електроенергію шляхом пошкодження та зриву пломб на засобі обліку, а також способом втручання у роботу засобу обліку шляхом пошкодження  останнього (пошкодження корпусу лічильника, розбите скло та інше).

У юридичному секторі (приватні підприємці, фізичні особи підприємці, підприємства, фірми тощо) факти крадіжок було виявлено у 7-ми районах, з яких найбільше у м. Ужгороді та м. Мукачеві (по 4 порушень відповідно). При цьому, найпопулярнішим порушенням (у 7-ми випадках) залишається втручання в роботу засобу обліку шляхом пошкодження  останнього (пошкодження корпусу лічильника, розбите скло та інше).

Також упродовж минулого тижня комісіями з розгляду актів про порушення Правил нараховано штрафів на загальну суму 427,50 тис.грн, із яких у побуті – на суму 361,34тис. грн, у юридичному секторі– на суму 66,16 тис. грн.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0