У Чинадіївській школі відкрили меморіальну дошку загиблому бійцю АТО Олександру Тербану

Життя  31 січня 2017 року, 09:44 883 ФОТО

30 січня минають 2 роки з дня загибелі бійця АТО Олександра Тербана, родом з селища Чинадієво, що на Мукачівщині.

Пам’ять про бійця вшанували відкриттям меморіальної дошки у школі, де вчився Олександр. Меморіальну стеллу відривали під час сумного, але урочистого заходу, інформує прес-служба Мукачівської РДА.

Участь у відкритті меморіальної дошки взяли: очільник Мукачівщини Сергій Гайдай, голова Мукачівської райради Іван Михайло, заступник голови адміністрації Олександр Богів, селищний голова смт. Чинадієво Іван Мошак, сільський голова с. Н. Давидково Євген Качур, депутати селищної ради, військовослужбовці, мешканці селища, вчителі та учні школи. Була присутня також родина загиблого бійця: мати, дружина Наталія та двоє дітей.

Право відкрити пам’ятну дошку надали селищному голові Чинадієва Івану Мошаку, після чого стеллу освятив місцевий священик.

Учасники заходу не приховували емоцій, що переповнювали душу, вчителі зі сльозами згадували свого учня, який пішов у дорогу життя з світлих класів рідної школи.

Образ героя постав перед присутніми з рядків вірша, який зачитала його дружина Наталія. У рядках – невимовний сум за єдиним сином, чоловіком та батьком, за молодим життям, яке вже не повернути.

Під виконання учнями пісенних композицій, таких як «Молитва» та «Плине кача», присутні поклали квіти до пам’ятної дошки Олександру Тербану.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0