Організатори поділились деталями проведення міжнародного хокейного турніру в Ужгороді

Життя  10 лютого 2017 року, 15:55 966

Як проходитиме Міжнародний турнір із хокею цими вихідними, 11-12 лютого, в Ужгороді на ковзанці «Ice Land», сьогодні розповіли на прес-конференції організатори льодових змагань – начальник управління молоді та спорту Закарпатської ОДА Віталій Ерфан, президент Федерації хокею Закарпаття Василь Ябрик та ветеран команди "Спартак-46" Ігор Черкашин.

Як повідомив Василь Ябрик, у турнірі візьмуть участь 6 команд – 2 із Закарпаття та 4 зі Словаччини. Змагання триватимуть два дні, почнуться у суботу о 8 ранку, команди поділять на дві групи – «а» і «б». І в суботу, і в неділю відбудеться по 6 ігор. У неділю турнір розпочнеться о 8.30, а о 14.45 – фінал, після якого пройде церемонія нагородження переможців, – зазначає Ужгородська міськрада.

Віталій Ерфан наголосив, що досить довгий період хокеєм на Закарпатті не займалися, зараз його відроджують. «Разом із федерацією ми відкрили відділення хокею в обласній спортивній школі, де займаються 90 дітей. Є, звичайно, ряд проблем, зокрема, це матеріально-технічна база, забезпечення дітей спортивними формами та інші. Маємо над чим працювати і куди розвиватися. У зв’язку з тим, що цього року ювілейна дата – започаткування хокею на Закарпатті, управління молоді та спорту обласної адміністрації спільно з Федерацією, Ужгородською міською радою організували ювілейний турнір міжнародного значення».
Василь Ябрик додав, що цього року дві ювілейні дати: 70 років ужгородській команді «Спартак-46», яка у 1946 році представляла Україну на чемпіонаті СРСР, і 100 років закарпатському хокею.
Ветеран команди "Спартак-46" Ігор Черкашин розповів, що йому надзвичайно приємно, що в турнірі візьмуть участь гравці, з якими він грав ще у 70-ті роки на стадіоні «Авангард». «Хокей нас об’єднав тоді і підтримує спортивні, життєві зв’язки між усіма, хто проніс любов до цього виду спорту через усе життя. Закарпатська збірна на турнірі буде представлена найкращими гравцями. Це, насамперед, учасники команд «Ужгородські вовки», «Синевир», із команди, до складу якої я входжу зараз, делегується лідер – Олександр Дмитрієв, який і представить «Шахтарських барсів» у складі закарпатської збірної.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0