У соцмережах ужгородці повідомляють про випадки дивної поведінки підлітків, ймовірно спровокованої "групами смерті"

Життя  15 лютого 2017 року, 15:11 4381

Інформацію про поширення у соцмережах різноманітних так званих "груп смерті" викликала шалений резонанс серед закарпатців. Користувачі соцмереж дискутують навколо цієї проблеми, а також розповідають про випадки дивної поведінки дітей, свідками якої вони були.

Так, ужгородець Олександр Маріаш на своїй сторінці у "Фейсбуці" написав наступне: "От вчора біля "Фокстрота" на Петефі, 4 школярі (7-8 клас), тримаючись за руки, стояли на світлофорі із заплющеними очима. І тоді одна з них дала команду і вони побігли перед моєю машиною. Я так розумію, що це "Синій кит" та інші ігри про самогубство до Ужгорода добрались?".

Про інший випадок, який стався на Закарпатті, розповів журналіст Юрій Ломакін: "13 лютого ми їхали з прес-туру. В автобусі було близько 20 журналістів. Ті з них, хто сидів спереду, бачили: молоді школярі стрибнули на переході після того, як автобус зупинився і рушив і побігли. Дуже схоже було на ці довбані гри".

Також закарпатці кажуть, що у смартфонах та різних пристроях з’являються різноманітні шкідливі для дитячої та підліткової психіки додатки, як ставлять під загрозу і життя оточуючих людей.

Також краяни шукають вихід з цієї ситуації. Так, Маріанна Собран зпропонувалв свій вихід: "Ігри тут другорядне. Думаю, що таких дітей потрібно "наздогнати" і викликати не тільки батьків, але і відповідні служби, особливо психологів. Маю велику підозру, що в таких дітей щось не так з психікою. Їм потрібна допомога, фахова допомога. І розмови з батьками чи вчителями результатів не дасть. Дитина (підліток), яка наважилися з якихось причин кидатися під колеса авто є явно не дуже здорова".

Нагадаємо, що серед юних закарпатців у соцмережах поширюються так звані "групи смерті", які доводять до самогубств.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0