Директор ужгородського ринку прокоментував інформацію стосовно продажу мертвої риби

Життя  24 лютого 2017 року, 16:42 2091

Днями закарпатськими ЗМІ розлетілася інформація про те, що на "Зеленому ринку" продавали мертву рибу. Чималу кількість такої риби у суботу зранку спіймали риболови, а уже через декілька годин вона буцімто з’явилася на базарі.

Виданню вдалося поспілкуватися із директором "Зеленого ринку", який розповів, що на цьому базарі продаж риби взагалі не здійснюється. 

«По-перше, це неможливо, оскільки у нас на ринку заборонена торгівля рибою, адже на це потрібні відповідні приміщення, витяжка і т.д. По-друге, у нас іде контроль лабораторії, яка несе відповідальність за якість продуктів", – каже Василь Грись. 

Директор провів нас рядами ринку, аби підтвердити слова про відсутність рибної продукції. "Ось тут маємо м’ясо, на тих столах – овочі, фрукти, молочна продукція. Як бачите, рибу ми просто не продаємо", – каже Василь Васильович. 

Вірогідно, мертвою рибою торгували на вулиці зі сторони Корятовича. За словами директора, ця торгівля не має ніякого відношення до "Зеленого ринку".

"На жаль, ми ніяк не може вплинути на цих людей. Тому з цим питанням не раз зверталися до муніципальної поліції.  Самі знаєте, як це відбувається у нас: зранку поліція розігнала, а через годину продавці уже там", – розводить руками пан Василь. Каже, цим має займатися міська рада разом із поліцією, бо безконтрольна торгівля на вулицях – біда усього міста.

Джерело: 0312.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0