В Ужгороді ремонтуватимуть та будуватимуть дитячі майданчики

Життя  21 березня 2017 року, 10:24 4079

Реалізацію нещодавно прийнятої "Програми будівництва дитячих та спортивних майданчиків у м. Ужгород на 2017-2021 роки" продовжують у міській раді. Сьогодні, 21 березня, відбулося засідання робочої групи з розгляду пропозицій щодо таких майданчиків.

Депутати міської ради, представники управління культури, спорту, сім’ї та молоді, капітального будівництва, департаменту міського господарства, інших управлінь та відділів визначали, де і які саме дитячі ігрові, спортивні чи багатофункціональні майданчики робити. Програмою передбачено загалом на 4 роки 30 мільйонів гривень, із них на цей рік – 4 мільйони, – повідомляє прес-служба Ужгородської міськради.

Головуючий на зібранні заступник міського голови Ужгорода Олександр Білак наголосив, що майданчики на території навчальних закладів не входять до цієї програми, йдеться лише про загальноміські, у дворах багатоповерхівок. Насамперед, потрібно визначати ті місця, де користуватися ними зможуть якомога більше мешканців і надавати перевагу багатофункціональним майданчикам, щоб можна було і спортом займатися, і дітям розважатися. Не варто забувати також про парки і сквери міста.  Одна з громадських організацій на благодійній основі узялася встановити у Ротарі-парку майданчик для дітей із особливими потребами.

Під час обговорення зазначалося, що 15 майданчиків різної спеціалізації здобули перемогу у конкурсі проектів "Відкритого бюджету". Передбачається капітальний ремонт, реконструкція існуючих дитячих та спортивних майданчиків, в окремих випадках – будівництво. Наразі остаточний список ще не сформовано, розглядають пропозиції і визначають пріоритети. Однак наріжним принципом буде готовність ОСББ чи громадської організації брати на себе обслуговування та підтримання облаштованого майданчика.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0