Богдан Андріїв прокоментував міжконфесійні сутички в Ужгородській міськраді

Життя  30 березня 2017 року, 15:34 995

Сьогодні, 30 березня, після оголошення вимушеної перерви у роботі сесії Ужгородської міської ради, Богдан Андріїв прокоментував ситуацію, яка виникла під час сесійного засідання.
Нагадаємо, що вірники Української православної церкви московського патріархату та Української автокефальної православної церкви не поділили земельну ділянку по вулиці Минайській, де обидві громади планують збудувати церкви. Інцидент, який розгорівся в сесійній залі зрештою переріс у запеклу сутичку.

"Вважаю, що представники обох конфесій – і Української Православної церкви Московського патріархату, і Української автокефальної православної церкви Київського патріархату – повинні сісти за стіл переговорів, щоб мирно вирішити конфлікт, який триває вже з 2002 року. Неодноразово наводив приклади: у центрі Ужгорода, на вулиці Цегольнянській, поруч дві церкви – греко-католицька та Православна церква Московського патріархату, правлять службу і в одному, і в іншому храмі, ніколи не бачив там жодних проблем, – зазначає мер Ужгорода. – Є приклади, де в інших населених пунктах в одному храмі службу правлять почергово священнослужителі різних конфесій. Тому ще раз наголошу: вважаю, священнослужителям, парафіянам слід знайти консенсус, а не вирішувати конфлікти з криками та взаємними образами".

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0