"Уряд не підвищуватиме пенсійний вік для українців", – Володимир Гройсман

Життя  7 квітня 2017 року, 14:47 1519

Урядовий варіант пенсійної реформи не передбачає збільшення пенсійного віку. Натомість плануються інші заходи для створення бездефіцитної пенсійної системи. Про це заявив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман у парламенті.

"Я з усією відповідальністю заявляю, що після того, як уряд внесе варіант пенсійної реформи, який, підкреслюю, не передбачає підвищення пенсійного віку, а передбачає інші заходи, які дозволять побудувати справедливу та бездефіцитну систему, уряд проведе перерахунок пенсій для українських громадян, досить суттєвий", – сказав Гройсман.

Прем’єр також закликав депутатів припинити спекулювати на темі пенсійної реформи й залякувати українців і "почати називати речі своїми іменами".

Напередодні в ефірі одного з телеканалів міністр соціальної політики Андрій Рева заявив, що уряду вдалося переконати МВФ у відсутності необхідності підвищувати пенсійний вік до 63 років.

"Ми вважали це неприйнятним у нашій країні і запропонували інший варіант вирішення цієї проблеми. Дискусії тривали чотири місяці. Нам вдалося знайти рішення цього питання без підвищення загального пенсійного віку", – сказав міністр.

За його словами, загальний пенсійний вік для чоловіків і жінок в Україні становитиме 60 років. Нагадаємо, за меморандумом між Україною та МВФ Верховна Рада повинна схвалити пенсійну реформу до кінця квітня 2017 року. Реформа набуде чинності з 1 січня 2018-го.

Джерело: ВВС Україна
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0