"Діти питають, де мама? Що я їм маю сказати?", – чоловік померлої породіллі

Життя  13 липня 2017 року, 09:02 2982 ВІДЕО

Як раніше інформувало інтернет-видання "PMG.ua", вночі з 28 на 29 червня у пологовому відділенні Хустської райлікарні померла молода породілля з села Копашнево, що на Хустщині.

Рідні звернулися за допомогою до правоохоронних органів, найняли адвоката. Чоловік до цих пір не наважується  розповісти дітям, які залишилися напівсиротами, про трагедію.

28 червня вагітна дружина пана Олександра пішла на звичайний прийом до лікаря. Проте вже в обід повідомила, що лікар вколов їй якийсь препарат, і сказав, що за 20 хвилин почнуться пологи.

Близько четвертої години йому зателефонували рідні, повідомили про поповнення в родині і що дружина наразі у важкому стані. Лікарі в свою чергу відповідальність із себе зняли, пояснюючи, що так склалися обставини.

Наразі триває слідство. Вже допитали потерпілого, призначили експертизу та чекають, коли допитувати почнуть власне медиків. За два тижні будуть готові результати призначеної раніше експертизи. Проте сторона постраждалого хоче заявити клопотання слідчому про призначення комплексної судово-медичної експертизи. Більше – у сюжеті "М-студіо"

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0