Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
  • Facebook 305 000+
    Найбільша новинна спільнота Закарпаття
  • Telegram 10 900+
    Миттєво повідомляємо про найголовніше
  • Instagram 14 400+
    Тримаємо в курсі всіх подій
  • Відразу сповіщаємо важливі новини
  • Viber 16 200+
    Канал головних новин Закарпаття та України
  • YouTube 1500+
    Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!
  • Головна
  • Життя
  • На чому економлять закарпатці: опитування та плачевні результати

На чому економлять закарпатці: опитування та плачевні результати

На чому економлять закарпатці: опитування та плачевні результати

Опитування проходило як у одній із соціальних мереж, так і на вулицях міст Закарпаття. На жаль, під час дослідження виявилося, що семи відсоткам мешканців не вистачає грошей навіть на продукти харчування. Тож вони економлять саме на їжі.

ВІДЕО ДНЯ

– М’ясо купую дуже рідко, – каже пані Марія з Тячева. – Овочі вирощую на городі. Проте все одно доводиться ходити до крамниць і на ринок – на крупи, молоко, хліб, борошно, цукор…

Також десять відсотків опитаних намагаються економити на ліках. До речі, не вистачає коштів на медичні засоби не тільки пенсіонерам.

Реклама

– Син часто хворіє. А в аптечних установах міста – ціни космічні. Тож деякі пігулки замовляю через Інтернет, – каже молода мама Олена Томишин із Мукачева. – Виходить чи на третину дешевше.

– Заощаджувати на еліксирі здоров’я неправильно, але в нинішніх непростих умовах доводиться, – каже її подруга Аліна Кадар. – Завжди шукаю вітчизняний аналог закордонним лікам, вони, як правило, не гірші і дешевші.

Реклама

Майже три відсотки краян взагалі дуже рідко купують медикаменти, терплять біль і не йдуть до лікарів через брак коштів.

Вісім відсотків закарпатців намагаються рідше їздити на заправку – економлять на транспортних витратах.

– Маю велосипед. Якщо їхати треба кудись недалеко, у межах міста – охоче пересідаю з чотириколісного на двоколісний засіб, – ділиться думками ще один респондент, Олег Мороз із Ужгорода.

Реклама

А от десять відсотків опитаних відмовляються від подорожей – не подорожують не те що закордонними державами, а навіть рідним краєм. Дев’ять відсотків учасників соціологічного дослідження навіть у літній період шукають альтернативні шляхи опалення – газові плити замінюють електричними  та інтенсивно закуповують на зиму дрова.

Утім найбільше – п’ятдесят шість відсотків наших земляків відмовляються від різноманітної техніки. У разі ж поломки  електроприладів, намагаються їх ремонтувати. Якщо все ж пральну машину, мікрохвильову піч, праску  чи телевізор доводиться придбати, то зазвичай закарпатці купують вживану техніку.

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно