Життя   • 13 січня 2018 року, 20:266507

Закарпаття попрощалося з Дядченком

Такого велелюддя Мукачівський Красногорський чоловічий монастир давно не бачив. У суботу тут прощалися з колишнім багаторічним головою Мукачівської районної державної адміністрації, заступником губернатора Закарпаття Віктором Олександровичем Дядченком.

Сотні людей з вінками і квітами прийшли провести в останню дорогу цю велику Людину. Щоправда його велич і значення визначить час. Братія Красногорського чоловічого монастиря відспівала новопреставленого раба Божого.

Попрощатися з померлим прийшли народні депутати України, діючі і колишні керівники різних державних, правоохоронних та інших структур Закарпаття, Мукачева і Мукачівщини, численні друзі та колеги померлого.

На кладовищі у Мукачеві виросла гора із вінків та квітів, які принесли Людині, яка все своє свідоме життя присвятила Закарпаттю та його мешканцям. Вічна пам’ять Вам, Вікторе Олександровичу!

Родина померлого висловлює щиру вдячність усім хто долучився до порятунку Віктора Олександровича та його похорону. Хай Бог віддячить Вам сторицею!

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів
PMG.ua