Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
  • Facebook 305 000+
    Найбільша новинна спільнота Закарпаття
  • Telegram 10 900+
    Миттєво повідомляємо про найголовніше
  • Instagram 14 400+
    Тримаємо в курсі всіх подій
  • Відразу сповіщаємо важливі новини
  • Viber 16 200+
    Канал головних новин Закарпаття та України
  • YouTube 1500+
    Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!
  • Головна
  • Життя
  • У Мукачеві впроваджують систему електронного обліку пацієнтів

У Мукачеві впроваджують систему електронного обліку пацієнтів

У Мукачеві працівники медгалузі аналізували стан розвитку медичної галузі за 2017 рік. Підсумкова конференція проходила на базі Мукачівської районної лікарні. Як зазначила начальник відділу охорони здоров’я міськвиконкому Любов Мандзич, всього на фінансування закладів охорони здоров’я у 2017 році виділено 158 млн. 239 тис. грн., у тому числі на первинну медичну допомогу 14 млн. грн. Витрати бюджетних коштів на одного мешканця становиили 1712 грн. при обласному показнику 1024 грн.

ВІДЕО ДНЯ

У звітному році профінансовано на 14 млн грн. цільові міські медичні програми, що становить 100% від потреби і дало можливість забезпечення в повному обсязі ліками всі пільгові категорії населення, онкохворих, хворих з цукровим діабетом, трансплантованими органами , фенілкетонурію та іншими важкими недугами.

Із міського бюджету виділено 1 млн. 786 тис. грн. для закупівлі медичного обладнання для офтальмологічного , хірургічного кабінетів поліклінічого відділення Мукачіськкої ЦРЛ та ЦПМСД. Відкрито нову жіночу консультацію та придбано нові меблі, обладнання, інвентар для цього підрозділу на суму 1 млн. 350 тис. грн., – повідомляє Мукачівська міськрада.

Реклама

Читайте також: На Закарпатті відкрили лікарню, яку розпочали будувати ще 37 років тому

Впроваджено систему електронного обліку пацієнтів та впровадження електронних протоколів лікування, оцінка якості надання медичної допомоги у всіх відділеннях стаціонару, на стадії завершення цей процес в поліклінічному відділення та центрі первинної медико-соціальної допомоги. Автоматизація робочих місць дає можливість для медичного персоналу підвищити ефективність роботи, скоротити витрати робочого часу на оформлення медичної документації, в режимі реального часу відслідковувати проведення обстежень та мінімізує витрати часу на їх отримання.

Реклама

Впровадження електронних клінічних протоколів дасть можливість здійснення моніторингу за ефективністю лікувально-діагностичного процесу. Стосовно пацієнта, то він буде мати можливість зберігати всю свою медичну документацію у електронному вигляді на «картці мукачівця» та використовувати її при зверненні в інші лікувально-профілактичні заклади. Окрім того, будуть впроваджені модулі, завдяки яким можна буде записатися на прийом до лікаря, отримати інформацію про проведені обстеження в режимі реального часу, отримати консультацію лікаря за допомогою скайп-зв’язку та телемедицини.

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно