Життя   • 22 березня 2018 року, 10:002911 ФОТО

В Ужгороді визначили найкращих вчителів області

У номінації «Українська мова та література» перемогла Тетяна Піцура, вчитель Лужанської ЗОШ І-ІІІ ст., Рахівського району. Кращою у номінації «Німецька мова» визнано Оксану Решетар, вчителя Мукачівського НВК «Дошкільний навчальний заклад – ЗОШ І ст. – гімназія».

У номінації «Фізика» переміг Микола Пантьо – вчитель Виноградівської гімназії. У номінації «Фізична культура» найкращим визначено Нікіту Мельника, вчителя Ужгородської ЗОШ І-ІІІ ст. № 19. Загалом у кожній номінації протягом двох днів змагалися п’ятеро педагогів.

Оголосили та нагородили переможців 21 березня під час урочистостей в обласному палаці дитячої та юнацької творчості «Падіюн», – зазначили у прес-службі Закарпатської ОДА.

Директор департаменту освіти та науки Закарпатської ОДА Ганна Сопкова, відкриваючи захід, повідомила, що закарпаття нині має сімох педагогів – переможців Всеукраїнського конкурсу, які мають звання Заслужений вчитель України.

Читайте також:  Закарпатка зі званням учитель року, яка виїхала у Лондон, попросила не додумувати її історію про заробітки

Серед лауреатів окрім переможців визначали й тих, хто посів у конкурсі друге та третє місце у кожній номінації. Поряд з відзнаками та грамотами вони також одержали грошові премії. Також усі учасники конкурсу отримали посвідчення про підвищення рівня кваліфікації.

Переможці ж представлятимуть Закарпаття на третьому підсумковому турі всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2018» .

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів