Життя   • 30 березня 2018 року, 10:003370

Стало відомо, коли "Vodafone" запустить 4G-зв’язок у Мукачеві та Ужгороді

Мобільний оператор компанія "Vodafone Україна" планує до 2 квітня запустити 4G-зв’язок у 20 містах України. Про це заявила СЕО оператора Ольга Устинова.

4G-зв’язок запустять у діапазоні 2600МГц. Устинова наголосила, що зв’язок четвертого покоління буде запускатися поступово. Перший запуск технології охопить такі міста: Київ, три міста Київської області (Бориспіль, Вишневе, Чабани), Дніпро, Павлоград (Дніпропетровська обл.), Харків, Куп’янськ (Харківська обл.), Запоріжжя. Енергодар (Запорізька обл.), Львів, Полтава, Суми, Івано-Франківськ, Чернівці, Новоселиця (Чернівецька обл.), Луцьк, Кропивницький, Одеса, Херсон.

Крім того, до липня 4G-мережу буде запущено в 28 містах. Зазначається, що до запущених раніше додадуться Бровари, Ірпінь (Київська обл.) Ліманка (Одеської обл.), Бердянськ (Запорізька обл.) Ужгород, Мукачево (Закарпатської обл.), Паляниця і Яремче (Івано-Франківської обл.).

У компанії також заявили, що більш ніж 30% абонентів готові до використання 4G-зв’язку, а середнє споживання трафіку на абонента в мережі оператора становить 4 Гб. Очікується, що з впровадженням технології зв’язку четвертого покоління, споживаний трафік зросте в два рази.

Джерело: Новое время
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів