Життя   • 12 квітня 2018 року, 16:57874 ФОТО

Ужгород потопає у цвіті магнолій

Рожевий сезон в Ужгороді ознаменувався масовим цвітінням магнолій. Близько десятка видів квітучих дерев прикрашають усі куточки обласного центру Закарпаття.

Тиждень тому в Ужгороді першими розквітли білосніжні магнолії Кобус. Зараз їх доповнюють розлогі і величні види Сюзан і Суланжа, які мають рожеві квіти. Квітучі магнолії на площі Народній, набережній Незалежності, вулицях Духновича та Героїв Небесної Сотні, дендропарку Лаудона – це улюблені туристичні локації, де гості міста поповнюють цьогорічні фотоспогади про візит в Ужгород.

Ще близько десятка видів магнолії знаходяться в Ужгородському ботанічному саду. Окрім того, сотні цих дерев прикрашають подвір′я ужгородців.

Читайте також:  Мукачево чи Ужгород: у мережі суперечка через неофіційну столицю сакур

Скоро поруч із магноліями розквітнуть і тисячі ужгородських сакур. Доповнить рожевий ансамбль весняного Ужгорода унікальне Іудине дерево. Цей період традиційно є у місті найпопулярнішим серед туристів.

Вже зараз, за інформацією Ужгородської міської ради, гості обласного центра Закарпаття забронювали понад 80% місць у готелях та хостелах аж до кінця квітня.

Джерело: УНН
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів