Життя   • 14 квітня 2018 року, 17:251191

Величезні черги на кордоні: названо найбільш завантажені КПП на Закарпатті

Чопський прикордонний загін інформує, що протягом останніх днів у пунктах пропуску "Тиса" та "Ужгород" спостерігається різке збільшення кількості осіб, які прямують на виїзд з України. Як уже повідомлялось, така ситуація виникла у зв’язку з поверненням українців до країн Європи, де вони проживають або працюють, по завершенні Великодніх свят.

Відповідно до статистичних даних, кількість осіб та транспортних засобів, які виїжджають з України, зросла, у середньому, на 20 відсотків, а це до 1000 осіб у кожному з пунктів пропуску.

"У ЗМІ поширюють хибну інформацію про те, що накопичення транспортних засобів відбувається через прийняття нового закону, який нібито регламентує оформлення у пунктах пропуску до п’яти автомобілів за годину. Така інформація не відповідає дійсності, оскільки жодних змін щодо порядку здійснення прикордонно-митного контролю або обмежень у кількості транспортних засобів, чинним законодавством не приймалось", – зазначили у прес-службі Чопського прикордонного загону.

Читайте також:  Чоловік за 20 євро намагався "домовитися" з митником

Зі свого боку, прикордонники Чопського загону вживають усіх заходів для прискорення пропускних операцій. Протягом останньої доби було проведено п’ять робочих зустрічей та ряд  телефонних розмов з словацькою та угорською стороною. На рівні керівників органів охорони кордону та старших змін у пунктах пропуску було досягнуто домовленостей про прискорення процедур оформлення та спрощення прикордонно-митних формальностей. У пунктах пропуску "Тиса" та "Ужгород" залучено додатковий персонал та додаткові робочі місця.

Разом із тим, прикордонники просять з порозумінням поставитись до ситуації, що склалась, та, за можливості, обрати інші маршрути міжнародного руху або відкласти нетермінові поїздки на певний час.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів