Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
  • Facebook 305 000+
    Найбільша новинна спільнота Закарпаття
  • Telegram 10 900+
    Миттєво повідомляємо про найголовніше
  • Instagram 14 400+
    Тримаємо в курсі всіх подій
  • Відразу сповіщаємо важливі новини
  • Viber 16 200+
    Канал головних новин Закарпаття та України
  • YouTube 1500+
    Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!
  • Головна
  • Життя
  • Тривають напрацювання з розробки "Стратегії розвитку міста Ужгород – 2030"

Тривають напрацювання з розробки "Стратегії розвитку міста Ужгород – 2030"

Тривають напрацювання з розробки "Стратегії розвитку міста Ужгород – 2030"

Заступник міського голови Ігор Фартушок, вітаючи учасників зустрічі, наголосив, що вже проведено масштабну роботу з аналізу масиву даних і дуже багато праці з узагальнення ще попереду.

ВІДЕО ДНЯ

Модерувала дискусію директор Регіонального філіалу Національного інституту стратегічних досліджень в Ужгороді Світлана Мітряєва.

Представили детальний аналіз реалізації послуг, промислового виробництва в Ужгороді впродовж останніх 5 років, тенденції динаміки і складові доходів до міського бюджету, ризики та загрози бюджетного процесу насамперед через перекладання окремих функцій із загальнодержавного рівня на міський, зростання соціальних допомог тощо.  

Реклама

Голова правління Агентства місцевого розвитку «Європоліс», консультант Асоціації міст України, експерт зі стратегічного планування Всеукраїнської мережі Олег Лукша перерахував 30 промоційних ознак та характеристик міста, які виділяють його серед інших і є його важливими перевагами.

Завідувач кафедрою міжнародних економічних відносин УжНУ, доктор економічних наук , професор, директор Інституту державного управління та регіонального розвитку Володимир Приходько наголосив, що саме в Ужгороді сконцентровано інституційний та інтелектуальний потенціал краю, який потрібно максимально задіювати для залучення інвестицій, інноваційних продуктів, міжнародного співробітництва.

Реклама

Директор Закарпатського Центру соціально-економічних і гуманітарних досліджень НАНУ, доцент УжНУ Степан Сембер зазначив, що потрібно врахувати також, наскільки законодавча база і підзаконні акти дозволяють реалізовувати ресурсний потенціал Ужгорода і які з можливостей реально працюють не лише в нашому місті, а взагалі в країні.

Декан біологічного факультету УжНУ Ярослава Гасинець представила детальний аналіз причин і впливу забрудненості повітря, стану збирання й переробки побутового сміття, відходів, водопостачання та водовідведення, ситуацію із зеленими насадженнями в місті, зокрема, з тотальним старінням дерев і необхідності їх заміни на звичні для цієї місцевості види лише з окремими вкрапленнями екзотів.

Представили і SWOT-аналізи за напрямками, говорили про необхідність визначити також параметри якості життя, необхідність адміністративно-територіальної реформи, запровадження параметрів розумного міста та креативного міста.

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно