Життя   • 27 квітня 2018 року, 07:48587

За два місяці у закарпатських посадовців виявили 6 "прослушок"

За словами речника облдержадміністрації, вже з’ясували, що вся апаратура "сіра", нелегально закуплена у Китаї.

За березень і квітень на Закарпатті виявили шість незаконних "прослуховувань" у кабінетах посадовців різного рівня. Про це повідомив речник Закарпатської ОДА Ярослав Галас в ефірі телеканалу "112 Україна".

"У нас за останні два місяці, навіть неповні, уже 6 фактів виявлених підслуховувальних пристроїв у кабінетах керівників різного рівня. Це керівники, як правило, структур, які підпорядковуються Києву, зокрема контролюючих органів, наприклад обласного управління Держаудитслужби України у Закарпатській області. До того ж двоє заступників лісового господарства управління лісового господарства, керівники автодорожньої галузі", – сказав Галас.

Читайте також:  Вночі двоє осіб у масках проникли у приміщення суду

За його словами, один із пристроїв виявили вчора.

"Виявили підслуховувальний пристрій і у кабінеті голови міськприйомного суду. З цього приводу навіть було звернення обласної ради на початку цього місяця до міністра внутрішніх справ з проханням направити комісію для перевірки і притягнути до відповідальності цих працівників, йдеться про економічний підрозділ МВС, який напряму підпорядковується Києву", – зазначив речник Закарпатської ОДА.

Він підкреслив, що апаратура нелегальна – "це вже дослідили, вона є "сірою", закуплена у Китаї неофіційно, незаконно".

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів