Життя   • 4 травня 2018 року, 10:32534

У Словаччині відбулися переговори стосовно аеропорту "Ужгород"

3 травня 2018 року в м. Братислава, Словацька Республіка, відбулися переговори щодо Угоди про передачу відповідальності за забезпечення обслуговування повітряного руху та про експлуатацію Міжнародного аеропорту Ужгород.

Очолив Українську сторону заступник Міністра інфраструктури з питань європейської інтеграції Віктор Довгань, також у переговорах взяли участь  керівник Державіаслужби Олександр Більчук,  представники Украероруху,  зі словацького боку – керівник Служби цивільної авіації Маріо Немет, представники Міністерства транспорту та органу аеронавігації Словацької республіки, – йдеться у повідомленні Міністерства інфраструктури України.

Віктор Довгань наголосив, що потрібно протягом місяця остаточно погодити текст Угоди між Україною та Словацькою республікою та здійснити оплату Украерорухом послуг з сертифікації Європейським агентством з безпеки авіації EASA. Укладання угоди з Словацькою стороною та завершення процесу сертифікації провайдера аеронавігаційного обслуговування Украероруху EASA до кінця 2018 року є міжнародно-правовою передумовою виконання інструментальних польотів до/з аеропорту Ужгород.

Також було проведено офіційну зустріч з Державним секретарем з інвестицій Міністерства фінансів Словацької республіки Даною Мігер. Сторони обговорили інвестиційні проекти мультимодальних комплексів на кордоні з Україною та концесію міжнародного аеропорта Ужгород.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів