Життя   • 18 травня 2018 року, 19:23469

На Рахівщині зросла кількість хворих на кір

Триває спалах кору серед учнів загальноосвітньої школи с.Чорна Тиса, Рахівського району. Станом  на 18.05.2018 року загальна кількість захворілих  школярів збільшилась до 62 осіб. За формою перебігу переважають легкі та середні форми захворювання. Двоє хворих учнів перебувають в інфекційному відділені Рахівської РЛ, у них відібрані сироватки крові для дослідження на наявність антитіл класу IgM методом імуноферментного аналізу у вірусологічній лабораторії ДУ «Закарпатський обласний лабораторний центр МОЗ України». Отримані позитивні результати.

В навчальному закладі проводиться комплекс протиепідемічних та адміністративно-обмежувальних заходів. Встановлено медичне спостереження за учнями та вчителями, проводитьсявологе прибирання приміщень школи з використанням дезінфекційних засобів, тимчасово заборонені масові позакласні заходи.

За оперативними даними по с.Чорна Тиса з початку року станом на 18.05.2018 зареєстровано 76 випадків кору, всі пацієнти –  діти до 17 років. По Рахівському району за аналогічний період зареєстровано 176 випадків захворювання, в т.ч. 159 серед дітей, – повідомляє Обласний центр здоров’я.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів