Життя   • 24 травня 2018 року, 11:3711285 ВІДЕО

Співачка із Закарпаття потрапила в скандал через її майбутній виступ у Росії. Дівчина пояснила свій мотив

Співачка із Закарпаття потрапила в скандал через її майбутній виступ у Росії. Дівчина пояснила свій мотив

Молоді українські артисти продовжують їздити з концертами в Росії, незважаючи на те, що РФ розгорнула війну на Донбасі і анексувала Крим, в результаті чого загинули тисячі громадян нашої країни. Так, нещодавно стало відомо, що відразу чотири виконавця – співачки Луна і Аліна Паш, а також групи YUKO і "Счастливые Люди" – виступлять на фестивалі Bosco Fresh Fest. Захід відбудеться 10-11 червня в Московській школі управління "Сколково".

Відзначимо, що організаторами цього дійства є російська компанія Bosco di Ciliegi, головою наглядової ради якої є наближений до Володимира Путіна та його довірена особа на президентських виборах 2018 року Міхаіл Кусніровіч. Цікаво, що якщо співачка Луна регулярно виступає в РФ, то поява в афіші фестивалю співачки з Закарпаття, учасниці шоу Х-Фактор Аліни Паш, яка нещодавно "підірвала" мережу своєю піснею "Bitanga", викликало багато запитань як у рядових користувачів інтернету, так і у представників шоу-бізнесу.

Читайте також:  Співачка із Закарпаття презентувала яскравий кліп

Українці в більшості своїй такий крок 25-річної Аліни засуджують. Досить різко висловився з приводу майбутнього виступу співачки в РФ відомий музикант, продюсер, лідер української групи Familia Perkalaba Олег "Мох" Гнатів.

Лідер групи "Вагоновожатые" Антон Слєпаков також не розуміє нестримного бажання українських музикантів їздити в Росію, коли в нашій країні проходить велика кількість великих і цікавих фестивалів.

Сама Аліна Паш поширила відео, на якому аргументувала намір виступити в Москві.

"Без діалогу майбутнє ніколи не настане.

Я працюю з музикантами із різних країн і надихаюся різними культурами: американським хіп-хопом, африканськими аутентичним піснями, індійською музикою, європейською, українською та російською інді-сценою, в тому числі.

Розумію, що пацифізм сьогодні не популярний. Але Я за #діалог з тими людьми, хто відкритий до нього", – зазначає співачка і додає відеопояснення свого наміру виступати в Росії.

Джерело: РБК Україна
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів