Життя   • 25 травня 2018 року, 12:37816 ФОТО

Для 690 ужгородських одинадцятикласників пролунав останній дзвінок

Символічно попрощалися сьогодні зі школою в Ужгороді 690 одинадцятикласників. Попереду у них ще складання ЗНО, а в 1241 дев’ятикласника – державна підсумкова атестація.

Урочисто відзначили закінчення навчального року в усіх ужгородських школах, хоча кожен навчальний заклад обирав свій формат святкування. Від традиційних лінійок з промовами та виступами у місті відмовилися кілька років назад, тому прощання зі школою було радше родинним святом: батьки та вчителі, молодші школярі вітали випускників із початком нового етапу в житті, згадували успіхи учнів на олімпіадах, конкурсах і змаганнях, діти раділи тривалим канікулам, але й трохи сумували, що розлучаються з більшістю друзів-однокласників.

Читайте також:  У школах Мукачева пролунав останній дзвінок

Прощальний шкільний вальс, квіти, усмішки і сльози, вишиванки і численні фото – це сьогодні було в усіх ужгородських школах і навчально-виховних комплексах.

Міський голова Богдан Андріїв та секретар Ужгородської міської ради Андріана Габор побували на святі Останнього дзвоника в школах №3, 4 та у Лінгвістичній гімназії. Заступники міського голови Олександр Білак та Василь Гомонай – у школі №1.

Про емоції сьогоднішнього свята – на світлинах зі шкіл №3,4,5,8, 9, Лінгвістичної гімназії.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів