Життя   • 30 травня 2018 року, 16:30904

Через кір в одному з сіл області закрили дитсадок

Через кір в одному з сіл області закрили дитсадок

Епідемічна ситуація з кору в Закарпатській області залишається напруженою. З початку  в області зареєстровано 2 432 випадків кору. Серед захворілих 1 974 дитини до 17 років (81,2%) та 458 дорослих (18,8%).

Як повідомила завідувач відділу епідеміологічного нагляду (спостереження) та профілактики інфекційних захворювань ДУ «Закарпатський лабораторний Центр МОЗ України» Вікторія Тимчик, поширення кору по адміністративних територіях нерівномірне, найбільше випадків протягом останніх тижнів зареєстровано в Тячівському, Рахівському, Іршавському, Мукачівському, Міжгірському, Берегівському районах. За оперативними даними, загалом не мають щеплень проти кору 72% захворілих осіб  у 2018 році.

Триває спалах кору серед учнів загальноосвітньої школи с. Чорна Тиса, Рахівського району. Станом на 30 травня загальна кількість захворілих школярів становить 83 особи. Найбільше випадків серед учнів 2 та 6 класів.

Читайте також:  У Чорній Тисі, що на Рахівщині, на кір захворіло уже 83 школярів

З метою попередження поширення кору серед дітей, прийнято рішення про призупинення виховного процесу у ДНЗ с. Чорна Тиса на період епідемічного ускладнення. У ЗОШ І-ІІІ ст. розпочався канікулярний період.

За оперативними даними по с. Чорна Тиса з початку 2018 року станом на 30 травня зареєстровано 125 випадків кору, в т. ч. 122  у дітей до 17 років.

По Рахівському району за аналогічний період зареєстровано 225 випадків захворювання, в т.ч. 205 серед дітей. Інтенсивний показник 242,8 на 100 тис. нас. за оцінкою рівнів захворюваності, значно перевищує високий. Медико-профілактичні заходи тривають.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів