Життя   • 3 липня 2018 року, 13:351143

В Ужгороді вигулювали собаку без намордника. Наслідки – страшні

Майже півсотні адміністративних протоколів розглянули учора на засіданні адміністративної комісії в Ужгородській міській раді.

Зокрема, було чимало протоколів, складених за паління цигарок у громадських місцях, розкидання сміття з контейнерів для відходів, складування на загальній території, у тому числі на зелених зонах, будівельних матеріалів, шуму в нічний час, спалювання сухих гілок та листя на прибудинковій території.

Заслухали та прийняли рішення також про накладення штрафу за встановлення заборонених рекламних конструкцій, не прибрану прилеглу до місця підприємницької діяльності територію, відсутність паспорта на рекламну вивіску, встановлення торгівельного обладнання без погодження з органом місцевого самоврядування.

Читайте також:  Нелюдський вчинок: невідомі повісили собаку на дереві

Як повідомили в прес-службі Ужгородської міськради, суми накладених штрафів, відповідно до Кодексу України про адміністративні правопорушення, від 51 до 1700 гривень.

Притягнули до відповідальності і двох власників собак – за вигулювання тварин без намордників, в одному випадку неконтрольована поведінка пса навіть призвела до тяжких наслідків.

Як повідомили у прес-службі мерії, під час розгляду останнього випадку члени адмінкомісії з’ясовували у власника, чи той дійшов до "мирової" з господарем такси, яка постраждала внаслідок нападу його собаки. Також йому винесли суворе попередження та наклали максимальний штраф згідно з чинним законодавством – близько 80 гривень.

Джерело: 0312
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів