Життя   • 9 липня 2018 року, 08:18813 ФОТО

"Дунгов челендж" вже вдруге відбувся в Ужгороді

Вчора в Ужгороді вже вдруге провели відкриту першість міста з дунгрейсінгу «Дунгов челендж». Змагання пройшли у тому числі за підтримки управління у справах культури, спорту, сім’ї та молоді Ужгородської міської ради.

В офіційному відкритті заходу взяли участь міський голова Богдан Андріїв та його заступник Василь Гомонай.

Богдан Євстафійович привітав учасників змагань, побажав успіхів, подякував організаторам та запевнив, що міська рада готова і в подальшому підтримувати їхні починання.

Один з організаторів дійства, керівник об’єднання "Ретроспектива Ужгород" Дмитро Ленарт подякував усім, хто приїхав на захід, відзначив, що змагання здобувають все більшу популярність, ними цікавляться мотоциклісти і з інших областей.

Напутні слова почули учасники і від головного судді змагань, судді міжнародної категорії, голови Закарпатського обласного осередку Федерації мотоциклетного спорту України Віктора Стегури.

У Боздоському парку, де проходив "Дунгов челендж", змагалися 24 спортсмени - і дорослих, і дітей. Пари на заїзд визначалися жеребкуванням. Навіть дощ не став спортсменам на заваді: провели заїзди у кількох категоріях та завершальний суперзаїзд, зараз відбудеться церемонія нагородження переможців.

Традиційними «дунговами» називають ретромотоцикли з об’ємом двигуна до п’ятдесяти кубів, у парку деякі ретромотоцикли можна було побачити на виставці, яку там організували.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів