В Ужгороді на людей чатує невидима небезпека

Життя  16 липня 2018 року, 10:09 14210 ВІДЕО

Минулий місяць для Ужгорода став отруйним. Мова про забруднення повітря, стан якого вимірює лабораторія спостережень за забрудненням атмосферного повітря Закарпатського центру з гідрометеорології.

Червень запам’ятався підвищенням гранично допустимої норми таких шкідливих газів, як формальдегід та діоксин азоту. Така статистика для обласного центру Закарпаття не є поодинокою, і хоч пересічний ужгородець здебільшого не відчуває на собі вплив шкідливих газів, вони є небезпечними для здоров’я людини, наголошують медики.

Читайте також:  Чотири пляжі у Мукачеві небезпечні для здоров’я

За словами керівника центру з гідрометеорології Василя Манівчука, левова частка шкідливих газів припадає на формальдегід. Це безбарвний газ, однак із запахом. У невеликих дозах для людини він не несе загрозу, однак, якщо його вміст в атмосферному повітрі значно накопичується, люди наражаються на небезпеку.

Перші ознаки отруєння – це подразнення слизових оболонок очей і верхніх дихальних шляхів, біль в очах, нежить, чхання, кашель, головний біль, іноді навіть запаморочення. І це ще не всі побічні дії. Більше – у сюжеті "М-студіо".

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0