Життя   • 31 липня 2018 року, 15:311521 ВІДЕО

У Мукачеві придбали дорогу спецтехніку

У Мукачеві придбали дорогу спецтехніку

Міське комунальне підприємство «Ремонтно-будівельне управління» придбало через систему публічних закупівель спецтехніку, якою вже проводиться викошування берегів річки Латориця. Підприємство придбало косарку-кущоріз Femac 302 6,3 м – 600 320 грн, насадка дискова Femac DFG-12 – 189 120 грн, мульчер Midiforst DT 250 – 1 184 000 грн.

Косарка-кущоріз із максимальним вильотом стріли для збільшення робочої зони оброблюваної поверхні застосовуються для скошування від рослинності узбіч автомобільних доріг. Зручний при проведенні робіт за огорожами бар’єрного типу, очищення берегів каналів водойм, обрізки гілок і формування крон дерев.

Читайте також:  Стали відомі зарплати мукачівських чиновників

"Насадка дискова набагато швидше справляється з косінням трави, а також подрібненням чагарнику. Подрібнює траву і чагарник з діаметром стовбура до 1,5 см", – запевняють у Мукачівській міськраді.

Також придбано і мульчер, який можна застосовувати і для вирубки деревцят, очищення грунтів догляд за зонами відпочинку і озеленити територією розчищення ділянок після лісозаготівлі догляд за схилами, узбіччями, берегами річок.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів