Життя   • 22 серпня 2018 року, 07:50963

Відома кількість туристів, які відвідали колоритний закарпатський фестиваль

Відома кількість туристів, які відвідали колоритний закарпатський фестиваль

Звуки трембіти, давнього музичного інструмента гірських жителів, лунали у Карпатах 19 серпня. Вони закликали гостей до найбільш високогірного озера України – Синевира. Тут уже втринадцяте пройшов фестиваль «На Синевир трембіти кличуть».

Трембіта – не тільки інструмент, але й засіб зв’язку. Ще 100 років тому саме за допомогою трембіти вівчарі передавали інформацію з однієї полонини на іншу.

Читайте також:  На березі озера Синевир відбувся колоритний фестиваль

Голова Міжгірської районної ради Василь Щур розповів, що від проведення масових заходів виграють і підприємці, й економіка району загалом. «Дуже багато приїжджає туристів. Це, однозначно, і популяризація краю, і добробут нашого місцевого жителя. Бо хтось приймає людей на ночівлю, хтось годує, хтось продає вироби, хтось – ягоди, м’ясо. Чим більше до нас приїжджає людей – тим краще. А чим більше фестивалів – тим більше буде людей до нас приїжджати», – зазначив Василь Щур.

Загалом участь у фестивалі взяли понад 10 тисяч людей. І не лише українці. Були гості з Великобританії, Латвії, Білорусі, Польщі та Румунії.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів