Життя   • 22 серпня 2018 року, 08:511374 ВІДЕО

З вересня в області не буде аналогового телебачення

З вересня в області не буде аналогового телебачення

Припинення аналогового та перехід на цифрове телевізійне мовлення – це чекає на закарпатців вже з початком нового кварталу. До 31-го серпня закарпатцям, які користуються аналоговим телебаченням, слід подбати про інші методи ввімкнення сигналу.

Постраждають тільки ті глядачі, які ловлять сигнал з допомогою телеантени. Які ж плюси від цифрового телебачення ? Фахівці кажуть: вища якість зображення, звуку, стабільний сигнал та більше каналів.

Читайте також:  Юний закарпатець змагається у конкурсі від телеканалу "1+1"

Не варто хвилюватися жителям, які вже користуються чи то супутниковим, чи то кабельним телебаченням. Разом із тим, хоч про відключення аналогового телебачення говорять вже не перший рік, на Закарпатті працює всього 6 передавачів цифрового сигналу. Відтак 2 райони області, Міжгірський та Воловецький, досі не мають цифри взагалі. Частково відсутній сигнал і на Тячівщині.

Наразі працюють над вирішенням проблемних питань. Колись в області діяла програма, згідно з якою жителів забезпечували обладнанням. Зараз такої немає. Що ж стосується вартості необхідного обладнання, то загальна сума наразі складає близько 1000 грн. Більше — у сюжеті "М-студіо".

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів