Лежати потрібно півтори години: незвичне лікування на Закарпатті

Життя  12 вересня 2018 року, 13:10 2376 ВІДЕО

Чимало людей дедалі частіше хочуть вилікувати ті чи інші недуги без вживання різноманітних лікарських препаратів. Апітерапія (медичне використання продуктів бджільництва ) – це один із таких напрямків. 

Як покращити здоров’я за допомогою бджіл? Лягти у спеціально обладнану хатинку, обов’язково накритися ковдрою і півтори години або спати, або дрімати над бджолами, які знаходяться під вами, у спеціальному відсіку і, звичайно, не мають до вас доступу.

Біополе бджоли дуже схоже на біополе людини. А температура в вулику близька до людської – 36 градусів. Своїми крильцями і тільцями вони створюють корисну вібрацію. Навіть повітря біля вулика чистіше і позитивно впливає на людський організм.

Читайте також:  Як на Закарпатті людей лікують чорною водою

Окрім того, частиною апітерапії є бджолині укуси. Та цей метод лікування підходить не всім. Проте вже давно встановлено, що апітоксин,який міститься в отруті, сприяє зниженню холестерину, що відкладається на внутрішній стороні артерій. Це – відмінна профілактика атеросклерозу. А також варикозу.

Проникаючи в кров, пептиди в складі отрути сприяють розширенню капілярів і покращенню крововідтоку. Інший компонент герутін – розсмоктує тромби, знижує в’язкість крові і покращує її прохідність. Також активно бджолину отруту використовують у боротьбі з остеохондрозом. Більше про незвичне лікування розкажуть журналісти "М-студіо".

Нагадаємо, на Закарпатті збирають шишки, які лікують рак.

Хочете отримувати найважливіші новини? Підписуйтеся на наш Viber.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0