Голова Держприкордонслужби приїхав на Закарпаття

Життя  12 вересня 2018 року, 13:59 766 ФОТО

Очільник служби зустрівся з персоналом Чопського прикордонного загону. Петро Цигикал поцікавився станом готовності підрозділів загону до виконання поставлених завдань з охорони держрубежів. Окремо Голова Держприкордонслужби зупинився на питаннях забезпеченості бійців військової частини, їхньої бойової готовності, навчальної матеріально-технічної бази, умовами проживання новоприбулих прикордонників тощо.

Як запевнили у прес-службі Чопського прикордонного загону, також під час свого перебування Петро Цигикал обговорив головні нагальні питання, зокрема, стан протидії контрабандній діяльності та запобігання нелегальній міграції у регіоні.

Говорив Голова служби і про нарощення ефективності системи охорони кордону. Йшлося про створення такої системи, яка б дозволила збільшити фізичну присутність прикордонників на кордоні, аби посилити боротьбу з організованою злочинністю, в тому числі, з незаконним переміщенням тютюнових виробів та протидії нелегальній міграції.

Читайте також:  Державний кордон посилено охороняють

На зустрічі обговорили і методи ущільнення державного рубежу, зокрема, місцями тривалого несення служби, які можуть використовуватися на віддалених ділянках кордону і в найкоротші терміни посилювати будь-які напрямки.

Під час свого візиту Голова служби нагородив військовослужбовців загону, які особливо відзначились під час несення служби та виконання обов’язків із захисту територіальної цілісності України.

Як раніше писало інтернет-видання "PMG.ua", кордони з Угорщиною почали контролювати за допомогою безпілотників.

Новини від "PMG.ua" у Viber. Підписуйтесь на наш канал.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0