Життя   • 19 вересня 2018 року, 13:512217

Москаль розповів про "епідемію", яка поширюється областю

В області необхідно покласти край невмотивованій "епідемії блокування автодоріг". Перекриття автодороги "Усть Чорна – Красна" на Тячівщині з вимогами негайного ремонту – це показова піар-акція так званих активістів, яка в принципі не може мати жодних наслідків. Про це заявляє Геннадій Москаль. Далі подаємо оригінальний текст, який надійшов у редакцію інтернет-видання "PMG.ua"

"Блокувальники прекрасно знають (оскільки їм це неодноразово пояснювали), що цього року ремонт дороги неможливий, тому що зараз іде відновлення берегоукріплень, пошкоджених катастрофічними паводками 1998 та 2001 років, а також локальними підняттями води в р. Тересва. До завершення відновлення берегоукріплень ніхто ремонтувати дорогу не буде – це грубе порушення будівельних норм. Цього року на ремонт берегоукріплень виділено 12 млн.грн. із Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР) та 6 млн.грн. з обласного бюджету.

Водночас триває ремонт інших доріг Усть-Чорнянського куща. Тільки протягом цього року румунська автодорожня фірма "Трамеко" виконала робіт на 4,2 млн.грн. у с. Лопухів та на 6,5 млн.грн. на дорозі "Усть Чорна – Руська Мокра". Крім того, сільрада Усть Чорної направить на ремонт дороги 2,5 млн.грн. із коштів ДФРР. Підкреслюю, що дороги в Усть-Чорнянському кущі не ремонтувалися десятиліття, а в деяких селах асфальту не було ніколи. Незважаючи на це, так звані активісти все одно заблокували дорогу і поводили себе неадекватно, ображаючи й принижуючи представників румунського підрядника. Мета цієї акції одна – створити "картинку" в засобах масової інформації.

Читайте також:  У селищі на Закарпатті люди перекрили дорогу, – соцмережі

Аналогічна ситуація із перекриттям дороги "Рахів – Богдан – Луги" на Рахівщині. Блокувальникам неодноразово роз’яснювали, що згідно з графіком виконання робіт та сама румунська фірма "Трамеко", яка виграла тендер, почне ремонтувати дорогу, яка веде аж до Говерли, одразу після завершення робіт у Мукачівському районі. На це вже виділені кошти – 14,8 млн.грн. Однак "активісти", бажаючи прославитися, все одно перекрили дорогу, щоб показати, начебто це вони добилися ремонту.

Щоб покласти край "епідемії перекриття", я доручив начальнику Головного управління Національної поліції в Закарпатській області відкрити по цих фактах кримінальні провадження й притягнути блокувальників до відповідальності за ст. 279 Кримінального кодексу України – "Блокування транспортних комунікацій".

Як раніше писало інтернет-видання "PMG.ua", на Берегівщині ремонтували дві районні дороги.

Слідкуйте за новинами інтернет-видання "PMG.ua" у Viber та Facebook.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів