Життя   • 19 вересня 2018 року, 14:18557

Верховна Рада ухвалила законопроект "Про забезпечення прозорості у видобувних галузях"

18 вересня Верховна Рада ухвалила законопроект №6229 – "Про забезпечення прозорості у видобувних галузях". Цей Закон сприятиме виконанню зобов’язань України за Угодою про асоціацію, дозволить нарешті створити у державі передумови для прозорого і, що важливо, відповідального використання корисних копалин державного значення.

"Громадськість отримає можливість оцінювати податкове та адміністративне навантаження на компанії, що займаються видобутком, матиме доступ до інформації про їх платежі. Діяльність таких компаній стане прозорішою, і, тим самим, привабливішою для інвесторів. Звідси – нові фінансові надходження, робочі місця", – розповів народний депутат Роберт Горват.

Читайте також:  Роберт Горват прозвітував про свою парламентську діяльність

Також нардепдодав: "Актуальним сьогоднішнє голосування виглядає і в контексті рішень про зарахування 5% рентної плати за користування надрами для видобування нафти, природного газу та газового конденсату, а з наступного року, як запевнили нас із Валерієм Лунченко та Василем Петьовкою у Мінфіні, і решти корисних копалин загальнодержавного значення до місцевих бюджетів".

"Тож можна очікувати на прозорий розподіл коштів, контроль та підзвітність цих процесів", – йдеться у публікації народного депутата.

Підписуйтесь на "PMG.ua" у Viber. Дізнавайтесь першими найважливіші новини.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів