Через масове захворювання дітей у Горонді, моніторинг будуть проводити і у сусідніх селах

Життя  24 вересня 2018 року, 10:51 760

Днями голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай провів засідання районної комісії з ТЕБ та НС. Участь у роботі комісії взяв заступник голови Мукачівської РДА Олександр Богів.

Комісія розглянула питання щодо запобігання захворюваності на кір та інші інфекційні хвороби в Мукачівському районі, – йдеться у повідомленні прес-служби Мукачівської РДА.

Передумовою засідання комісії стало позачергове засідання оперативного штабу ТЕБ та НС, яке відбулося у вівторок, 18 вересня. Оперативний штаб розглянув повідомлення щодо захворюваності учнів Горондянської ЗОШ І-ІІІ ст. на кір.

Згідно листа Мукачівської міськрайонної філії державної установи «Закарпатський обласний лабораторний центр» №955/08-05 від 18.09.2018р., оперативний штаб прийняв рішення рекомендувати адміністрації школи призупинити навчання терміном на 21 день з вівторка, 18 вересня.

За повідомленням Центру первинної медико-санітарної допомоги району, діагноз захворювання на кір підтвердився в 17 школярів різних класів, спостерігають ще за 1 учнем, який перебував у тісному контакті з хворим на кір, також зафіксований 1 випадок захворювання на вітрянку.

Читайте також:  На Мукачівщині вже 18 дітей захворіли на кір

Всі учні були щеплені, хворі на кір лікуються амбулаторно.

Відтак, комісія з ТЕБ та НС прийняла рішення визнати випадок захворюваності на кір серед учнів Горондянської ЗОШ І-ІІІ ст.. надзвичайною ситуацією об’єктового рівня.

Голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай дав доручення щодо постійного моніторингу як ситуації з відвідуванням у Горондянській ЗОШ, та і в двох сусідніх населених пунктах – Страбичові й Жнятині.

Також, з метою недопущення поширення захворюваності на кір, рекомендовано не проводити масові заходи у навчальних закладах та не залучати дітей до масових заходів на території населених пунктів.

Новини від "PMG.ua" у Viber. Підписуйтесь на наш канал.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0