Життя   • 26 вересня 2018 року, 13:31640

Ужгородська міськрада виборола грант

Договір про надання гранту виконавчому комітету Ужгородської міської ради на реалізацію проекту «Дні нового кіно» підписали напередодні заступник Ужгородського міського голови Олександр Білак та в.о. виконавчого директора Українського культурного фонду Ірина Жиркова у приміщенні Українського культурного фонду в Києві.

Проект «Дні Нового кіно» передбачає три блоки: публічні кінопокази, міжнародну конференцію на тему «Спільне виробництво кіно в рамках транскордонного співробітництва» та спеціалізований скаут-тур для представників кіновиробничих підприємств.

Читайте також:  Закарпаття визнали сприятливим регіоном для виробництва кіно

Як зазначили у прес-службі Ужгородської міськради, загальний бюджет проекту – 499 840,00 грн. Їх надасть Український культурний Фонд Міністерства культури України.

Проект «Дні Нового кіно» сприятиме побудові на Закарпатті сучасної кінематографічної структури, його основними цілями є популяризація та пропаганда вітчизняного кінематографа, в тому числі фільмів, відзнятих у ко-продукції з іноземними партнерами; визначення шляхів, способів та тенденцій розвитку екранного мистецтва; ознайомлення представників вітчизняних та іноземних кіновиробників із кінематографічним потенціалом Закарпатської області; створення сприятливих умов для розвитку творчості у галузі екранних мистецтв.

Як раніше писало інтернет-видання «PMG.ua», на Закарпатті знімають фільм у стилі історичного екшну.

Слідкуйте за новинами інтернет-видання "PMG.ua" у Viber та Facebook.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів