Життя   • 5 листопада 2018 року, 10:302391

Прес-центру «Панорама» – 5 років

Єдиний конференц-зал Мукачева – прес-центр Панорама, святкує перший ювілей

Єдиний конференц-зал Мукачева святкує свій перший ювілей. Попри коротку історію існування, медійний проект газети «Панорама» та інтернет-видання «PMG.ua» мають чим пишатись.

За цей проміжок часу прес-центр став майданчиком для обговорення найважливіших подій, які хвилюють суспільство.  Наші прес-конфереції – це значно більше, ніж зустріч із журналістами. Це фахове, грунтовне і розширене обговорення ключових проблем, ідей, аналіз варіантів виходу із ситуацій. 

Гостями прес-центру було чимало і медійно впізнаваних персон, таких як українські письменники, видавці, публіцисти Віталій та Дмитро Капранови, український письменник, журналіст, телеведучий Богдан Логвиненко, українські естрадні співаки, музиканти Дмитро та Назарій Яремчуки.

Окремо варто згадати і про «десант народних обранців», які в різний час завітали до прес-центру «Панорама» в гості. Серед них: Лев Підлісецький, Андрій Журжій, Олег Лаврик, Валерій Пацкан та Роберт Горват.

Читайте також:  У прес-центрі “Панорама” побувала людина, яка понад 21 рік працювала із митрополитом Володимиром (ФОТО)

Не забували організатори прес-конференцій і про культурну складову розвитку. Саме тому в  свій час запрошували до розмови фіналістів талант-шоу «Х-фактор», популярний український рок-гурт «БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ» та співачку Юлію Плаксіну.

Прес-центр «Панорама» – головний медійний майданчик для зустрічі з журналістами – довів свою унікальність та необхідність. З цим і вітаємо колег!

Нагадаємо, у прес-центрі «Панорама» побувала закарпатська співачка Яна Решко.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів