Життя   • 14 листопада 2018 року, 12:191413

Митрополит Феодор взяв участь в засіданні Собору єпископів УПЦ МП, а перед цим засвідчив підтримку Онуфрію

Митрополит Феодор взяв участь в засідання Собору єпископів Української Православної Церкви Московського патріархату, а перед цим Мукачівська єпархія засвідчила свою підтримку Блаженнішому Митрополиту Онуфрію

13 листопада 2018 року на території Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври під головуванням Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія відбулося засідання Собору єпископів Української Православної Церкви. 

Про це повідомляє сайт Мукачівської єпархії УПЦ з посиланням на інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Всього з 90 єпархіальних і вікарних архієреїв Української Православної Церкви, які мають право голосу, на Соборі були присутні 83.

Читайте також:  Віктор Балога закликає офіційно перенести святкування Різдва

Участь в засіданні собору взяв і керуючий Мукачівською єпархією Високопреосвященніший Феодор, митрополит Мукачівський і Ужгородський.

Варто відзначити, що за тиждень до цього, 7 листопада, у Мукачеві в Красногорському чоловічому монастирі на честь Всіх святих відбулися збори всіх благочинних, намісників та ігуменій всіх монастирів Мукачівської єпархії Української Православної Церкви.

Мукачівська єпархія засвідчила свою підтримку Блаженнішому Митрополиту Онуфрію

Збори очолив керуючий Мукачівською єпархією, Високопреосвященніший Феодор митрополит Мукачівський і Ужгородський. На зборах були розглянуті нагальні питання життя Української Православної Церкви у сучасних реаліях.

Як зазначається на офіційному сайті єпархії, "благочинні та очільники всіх монастирів Мукачівської єпархії одноголосно виразили свою підтримку Блаженнішому Онуфрію, митрополиту Київському і всієї України та канонічному устрою Української Православної Церкви".

Нагадаємо, Вселенський Патріархат ухвалив рішення щодо надання Українській Церкві Томосу.

Також Архієпископ Тельміський Іов (Геча) заявив, що Закарпаття ніколи не було "канонічною територією" Московського патріархату.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів